آیا شما علاقه مند به تحصیل در آمریکا هستید؟ آیا برای اخذ ویزای تحصیلی آمریکا به مشاوره نیاز دارید؟ آیا از راه های ورود قانونی به آمریکا اطلاع دارید؟ آیا کسانی را میشناسید که برای اقامت آمریکا وکیل گرفته اند و ازشان کلاهبرداری شده است؟ چگونه یک مشاور یا وکیل کلاهبردار را برای اخذ اقامت آمریکا پیدا کنیم ؟

در این مقاله، ما شما را با چهار راز شناسایی وکیل های کلاهبردار در آمریکا آشنا می کنیم. ما به شما آموزش می دهیم که چگونه مانند کارآگاه آن ها را شناسایی کنید. این مقاله توسط مهران امینی، مشاور مسلم تحصیل در آمریکا، نگارش شده است و استفاده از این مطالب در صورت ذکر نام نویسنده و منبع مجاز می باشد.

ویژگی های کلاهبردار

وکیل های مهاجرت خوب و بد همه جا دنیا وجود دارند. اما وکیل های بد مانند کابوس می مانند. متاسفانه تعداد آن ها کم نیست. آنان میتوانند مشکلات زیادی برای شما به وجود بیاورند و برای شما متقاصیان دردسر ساز شوند.

آنان در پرکردن فرم های شما کاهلی می ورزند و پرونده مهاجرتی شما را حرفه ای به اداره مهاجرت آمریکا یا سفارت آمریکا ارایه نمی دهند. اما چیزی که هرگز فراموش نمی کنند، صورتحساب هایی است که شما باید به آن ها پرداخت کنید.

در چهار بند زیر با ویژگی های وکیل های غیر حرفه ای و کلاهبردار آشنا شوید.

وعده های غیرواقعی

من ویزای تحصیلی شما را تضمین میکنم. من برای شما صد در صد ویزا میگیرم. من در سفارت آمریکا آشنا دارم و ویزای آمریکا را برای شما میگیرم. این ها نشانه های یک وکیل دروغگو است. در امر حقوقی، هیچ چیزی تضمین شده نیست.

افیسر آمریکایی قدرت تمام و کمال روی پرونده اقامت شما دارد. اگر مشاور تحصیلی به شما گفت که من در سفارت آمریکا آشنا دارم، شما بایستی بدانید که او دروغ می گوید یا در فعالیتی نقش دارد که مسلما شما نمیخواهید عضو آن باشید.

مهران امینی، مشاور مسلم تحصیل در آمریکا، براین باور است که افیسر های ویزا آمریکا بدون هیچ تاثیر خارجی درباره شما در کمتر از پنج دقیقه تصمیم میگیرند.

سفارت آمریکا

اگر شخصی در اماکن عمومی یا سفارت آمریکا به شما نزدیک شد و گفت:((من وکیل در آمریکا هستم و برای شما اقامت میگیرم.)) آگاه باشید که او قصد فریب شما را دارد.

این کار برخلاف اصول اخلاقی وکالت است و کاملا غیرحرفه ای می باشد.در بازی وکالت فقط وکیل های بازنده از چنین تکنیکی برای جذب طعمه های خود استفاده می کنند. مسلما شما نمی خواهید وکیل های بازنده کار کنید.

مهران امینی، مشاور مسلم تحصیل در آمریکا، توصیه میکند که در چنین مواردی فقط از آنان دوری کنید و با ساده لوحی طعمه دامشان نشوید.

لوکسگرایی (لاکچری)

آیا وکیل شما دفتری لوکس در شمال تهران دارد؟ آیا ساعت رولکسش را به رخ شما می کشد؟ آیا به شما می گوید که در لس آنجلس آمریکا مالک خانه ای رویایی است؟ آیا میگوید صاحب ماشین های فراری و بوگاتی در آمریکا است؟

یک دفتر لوکس و کت و شلواری دو میلیون تومانی برای فریب شما تهیه شده است. این همه لوکسگرایی برای شما ویزای تحصیلی آمریکا نمی گیرند.

این کلاهبرداران تله ای با لوکسگرایی برای شما هم وطنان ساده لوح گذاشته اند. آنان متاسفانه کسانی را به دام می اندازند که به لباس بیشتر از اخذ اقامت آمریکا اهمیت می دهند.

مهران امینی، مشاور مسلم تحصیل در آمریکا، اعتقاد دارد که مشاوره های بسیار فرهیخته و باتجربه ای در ایران برای کمک به شما هم وطنان وجود دارند. اما مسلما دفتری لوکس معیار مناسبی برای شناسایی آن ها نیست.

دروغ گفتن

اگر مشاور اقامت تحصیلی آمریکا شما پیشنهاد کرد که درباره پرونده خود به افیسر ویزا آمریکا دروغ بگویید، او نیز قابل اعتماد نیست. برای شفاف سازی به مثال زیر توجه کنید.

او به شما می گوید برای تمدید ویزای توریستی در آمریکا خودتان را به مریضی بزنید با وانمود کنید که زخمی شده اید. شما هم وطنان اطلاع ندارید که افیسر های ویزا واحدهای روانشناسی گذرانده اند و دروغ شما را متوجه می شوند.

نظر مهران امینی، مشاور مسلم تحصیل در آمریکا، اینست که یک وکیل خوب شما را راهنمایی میکند که چگونه حقیقت را به بهترین شکل به افیسر ویزای نشان دهید.

سخن آخر

من مهران امینی از نیویورک آمریکا هستم. امیدوارم از خواندن این مقاله لذت برده باشید و هم اکنون بتوانید وکیل های دروغگو را شناسایی کنید. این مقاله برای ارتقا سطح دانش عمومی جامعه به تحریر مهران امینی نوشته شده است.

ما به شما توصیه میکنیم که قبل از هر گونه عمل مهاجرتی با مشاوران صادق، تحصیل کرده و حرفه ای مشورت کنید و سپس با اندیشه اقدام نمایید. مهران امینی تمامی مشاوره ها در زمینه اخذ پذیرش آمریکا، اخذ ویزای تحصیلی و ویزای کار آمریکا را به متقاضیان ارایه می دهد.

در ارایه خدمات مشاوره ای ما حق مشاوره پنجاه هزار تومان دریافت می شود. اگر این مبلغ برای شما سنگین است لطفا مستقیم با مهران امینی تماس بگیرید و شرایط خود را توضیح دهید. ما میتوانیم در حق مشاوره به شما تخفیف قایل شویم زیرا خشنود نیستیم که عدم توانایی مالی شما مانع مشاوره های انرژی بخش، صادقانه و سرنوشت ساز به شما بشود

مهران امینی تمایل همکاری با دفاتر اعزام دانشجو در ایران را دارد. لطفا در صورت علاقه مندی با ایمیل او ارتباط برقرار کنید. لطفا وبلاگ را هفته ای یکبار دنبال کنید تا مطالب ارزشمندی که به قلم مهران امینی منتشر می شود را از دست ندهید.

Telegram: @studyinus

Aparat: @mehranamini76

mehranamini1998@gmail.com

ویراستار: مهران امینی از نیویورک آمریکا

Advertisements